Second hand
Integral Motorhome RAPIDO 8066 DF modelo 2020 en Sale Occasion
| Vehicle make | RAPIDO |
| Vehicle model | 8066 DF modelo 2020 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 749 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 160cv cambio automático 9G tronic |



