Second hand
Camper Van WESTFALIA Amundsen 600 E en Sale Occasion
| Vehicle make | WESTFALIA |
| Vehicle model | Amundsen 600 E |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 260 cm |
| Vehicle engine | Motor Fiat Ducato 2,3L - 140cv |



