RESERVED
Low Profile Motorhome ILUSION XMK 670 en Sale Occasion
| Vehicle make | ILUSION |
| Vehicle model | XMK 670 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 673 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 273 cm |
| Km | 36.958 km |
| Vehicle engine | Citroen 2.2 130cv |



