Second hand
Integral Motorhome DETHLEFFS Globebus I 15 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Globebus I 15 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 629 cm |
| width (cm) | 214 cm |
| height (cm) | 262 cm |
| Km | 146.500 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130cv |



