Second hand
Capuchina Motorhome BENIMAR Top 7000 ST en Sale Occasion
| Vehicle make | BENIMAR |
| Vehicle model | Top 7000 ST |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 7300 cm |
| width (cm) | 2330 cm |
| height (cm) | 3024 cm |
| Km | 204.611 km |
| Vehicle engine | Mercedes 2.7 de 156cv |



