RESERVED
Camper Van HYMER Grand Canyon S en Sale Occasion
| Vehicle make | HYMER |
| Vehicle model | Grand Canyon S |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 593 cm |
| width (cm) | 206 cm |
| height (cm) | 276 cm |
| Km | 53.000 km |
| Vehicle engine | Mercedes Benz Sprinter 3.0 - 190 CV / Cambio automatico |



