RESERVED
Low Profile Motorhome SUNLIGHT T-68 con cambio automático en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | T-68 con cambio automático |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3495 Kg |
| Length (cm) | 743 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 291 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 150CV |




