Second hand
Capuchina Motorhome ROLLER TEAM Zefiro 279 M en Sale Occasion
| Vehicle make | ROLLER TEAM |
| Vehicle model | Zefiro 279 M |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 320 cm |
| Vehicle engine | Ford Transit 2.0l TDI 170 CV |



