Second hand
Integral Motorhome CARTHAGO C Tourer I 150 en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | C Tourer I 150 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 741 cm |
| width (cm) | 227 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 50.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 150cv |



