Second hand
Camper Van VOLKSWAGEN Crafter camperizada en Sale Occasion
| Vehicle make | VOLKSWAGEN |
| Vehicle model | Crafter camperizada |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 3 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 598 cm |
| width (cm) | 204 cm |
| height (cm) | 259 cm |
| Km | 50.000 km |
| Vehicle engine | Volkswagen 2.0 tdi 140cv |



