Second hand
Camper Van WESTFALIA James Cook Pop-Up Roof en Sale Occasion
| Vehicle make | WESTFALIA |
| Vehicle model | James Cook Pop-Up Roof |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 593 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 292 cm |
| Vehicle engine | Mercedes Benz 314 CDI 2.1 - 163 cv |



