Second hand
Low Profile Motorhome BENIMAR Tessoro 442 en Sale Occasion
| Vehicle make | BENIMAR |
| Vehicle model | Tessoro 442 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 695 cm |
| width (cm) | 231 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 28.700 km |
| Vehicle engine | Ford 2.0 - 170 cv |



