Second hand
Low Profile Motorhome ELNAGH P 200 en Sale Occasion
| Vehicle make | ELNAGH |
| Vehicle model | P 200 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 601 cm |
| width (cm) | 222 cm |
| height (cm) | 263 cm |
| Km | 120.000 km |
| Vehicle engine | Fiat SOFIM 2.8 - 128cv |



