Second hand
Integral Motorhome CARTHAGO C-Tourer I 149 LE en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | C-Tourer I 149 LE |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4200 Kg |
| Length (cm) | 765 cm |
| width (cm) | 227 cm |
| height (cm) | 294 cm |
| Vehicle engine | Mercedes-Benz AL-KO Diesel 2,2 l (170 CV / 125 kW) |



