Second hand
Capuchina Motorhome DETHLEFFS Trend A 5887 modelo 2019 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Trend A 5887 modelo 2019 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 651 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 319 cm |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 multijet |



