Second hand
Camper Van WESTFALIA Nugget Euroline en Sale Occasion
| Vehicle make | WESTFALIA |
| Vehicle model | Nugget Euroline |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 7 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 2880 Kg |
| Length (cm) | 483 cm |
| width (cm) | 197 cm |
| height (cm) | 266 cm |
| Km | 144.000 km |
| Vehicle engine | Ford Transit 2.0 - 125cv |



