Second hand
Low Profile Motorhome MONCAYO Eco 50 en Sale Occasion
| Vehicle make | MONCAYO |
| Vehicle model | Eco 50 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 598 cm |
| width (cm) | 238 cm |
| height (cm) | 278 cm |
| Km | 140.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130cv |



