Second hand
Integral Motorhome DETHLEFFS Advantage I 7051 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Advantage I 7051 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 737 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 276 cm |
| Km | 100.400 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 de 150CV |



