Second hand
Low Profile Motorhome ADRIA Coral 660 SL en Sale Occasion
| Vehicle make | ADRIA |
| Vehicle model | Coral 660 SL |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 724 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 279 cm |
| Km | 83.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 - 130 cv |



