Second hand
Low Profile Motorhome RAPIDO 696 F 2020 en Sale Occasion
| Vehicle make | RAPIDO |
| Vehicle model | 696 F 2020 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3499 Kg |
| Length (cm) | 749 cm |
| width (cm) | 233 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Km | 21.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 160cv cambio automático |



