Second hand
Capuchina Motorhome CHALLENGER Genesis 45 en Sale Occasion

| Vehicle make | CHALLENGER |
| Vehicle model | Genesis 45 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 716 cm |
| width (cm) | 225 cm |
| height (cm) | 295 cm |
| Km | 145.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.8 - 128cv |


