Second hand
Van POSSL Campster en Sale Occasion
| Vehicle make | POSSL |
| Vehicle model | Campster |
| Type of vehicle | Van |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3100 Kg |
| Length (cm) | 495 cm |
| width (cm) | 192 cm |
| height (cm) | 199 cm |
| Km | 4.000 km |
| Vehicle engine | Citroën Space Tourer 2.0 HDI 150cv |



