Second hand
Low Profile Motorhome MONCAYO 535 MEDITERRÁNEO en Sale Occasion
| Vehicle make | MONCAYO |
| Vehicle model | 535 MEDITERRÁNEO |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 665 cm |
| width (cm) | 228 cm |
| height (cm) | 268 cm |
| Km | 103.259 km |
| Vehicle engine | RENAULT MASTER 140 CV DCI |



