Second hand
Low Profile Motorhome ADRIA Coral Silver S 650 SP en Sale Occasion
| Vehicle make | ADRIA |
| Vehicle model | Coral Silver S 650 SP |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 692 cm |
| width (cm) | 229 cm |
| height (cm) | 275 cm |
| Km | 117.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 130cv |



