Second hand
Camper Van FIAT Ducato Megavan en Sale Occasion
| Vehicle make | FIAT |
| Vehicle model | Ducato Megavan |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 2 places |
| Dinning places | 2 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 252 cm |
| Km | 69.700 km |
| Vehicle engine | Fiat Ducato 2.3 130CV |



