Second hand
Integral Motorhome CARTHAGO I 149 LE Modelo 2021 en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | I 149 LE Modelo 2021 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 3 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 752 cm |
| width (cm) | 227 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Vehicle engine | Fiat Ducato AL-KO 2,3L 160CV |



