Second hand
Camper Van VOLKSWAGEN California Coach T4 en Sale Occasion
| Vehicle make | VOLKSWAGEN |
| Vehicle model | California Coach T4 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 2800 Kg |
| Length (cm) | 474 cm |
| width (cm) | 187 cm |
| height (cm) | 194 cm |
| Km | 143.000 km |
| Vehicle engine | Volkswagen 2.4 77CV |



