Second hand
Camper Van DREAMER Select D51 Modelo 2022 en Sale Occasion
| Vehicle make | DREAMER |
| Vehicle model | Select D51 Modelo 2022 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 259 cm |
| Vehicle engine | FIAT DUCATO 2,3 L - 140 CV |



