Second hand
Low Profile Motorhome ITINEO PC640 Spirit Edition Modelo 2022 en Sale Occasion
| Vehicle make | ITINEO |
| Vehicle model | PC640 Spirit Edition Modelo 2022 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 636 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 288 cm |
| Vehicle engine | Citroen 2,2 L - 165 cv |



