Second hand
Low Profile Motorhome FIAT Across Aero CP 737 en Sale Occasion
| Vehicle make | FIAT |
| Vehicle model | Across Aero CP 737 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4400 Kg |
| Length (cm) | 740 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Km | 60.100 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 180CV |



