Second hand
Integral Motorhome DETHLEFFS Advantage I5841 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Advantage I5841 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3495 Kg |
| Length (cm) | 626 cm |
| width (cm) | 225 cm |
| height (cm) | 292 cm |
| Km | 142.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.8 145CV |



