Second hand
Camper Van DREAMER D55 Exclusive Fun Modelo 2023 en Sale Occasion
| Vehicle make | DREAMER |
| Vehicle model | D55 Exclusive Fun Modelo 2023 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 263 cm |
| Vehicle engine | Peugeot 2.2L 165 CV |



