Second hand
Camper Van MALIBU 640 Coupé LE en Sale Occasion
| Vehicle make | MALIBU |
| Vehicle model | 640 Coupé LE |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 636 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 259 cm |
| Km | 25.000 km |
| Vehicle engine | Fiat Ducato 2,3 L 104 kW / 140 HP |



