Second hand
Capuchina Motorhome RIMOR Brig 607 en Sale Occasion
| Vehicle make | RIMOR |
| Vehicle model | Brig 607 |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 602 cm |
| width (cm) | 222 cm |
| height (cm) | 300 cm |
| Km | 83.000 km |
| Vehicle engine | Fiat Ducato 1.4 90 CV |



