Second hand
Integral Motorhome CARTHAGO Chic e-line I 47 en Sale Occasion
| Vehicle make | CARTHAGO |
| Vehicle model | Chic e-line I 47 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 3700 Kg |
| Length (cm) | 729 cm |
| width (cm) | 234 cm |
| height (cm) | 298 cm |
| Km | 103.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 3.0 160cv |



