RESERVED
Integral Motorhome MC LOUIS Ness 73G en Sale Occasion
| Vehicle make | MC LOUIS |
| Vehicle model | Ness 73G |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 740 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 158.000 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 150cv |



