Second hand
Camper Van PEUGEOT Boxer en Sale Occasion
| Vehicle make | PEUGEOT |
| Vehicle model | Boxer |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 3 places |
| Dinning places | 3 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 265 cm |
| Km | 213.000 km |
| Vehicle engine | Peugeot Boxer 2.2 L - 120 CV |



