RESERVED
Camper Van SUNLIGHT Cliff 540 en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | Cliff 540 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 2 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 541 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 270 cm |
| Km | 70.000 km |
| Vehicle engine | Fiat Ducato 2.2 L - 140 CV |



