Second hand
Low Profile Motorhome SUNLIGHT T 67 S en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | T 67 S |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 696 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Km | 78.429 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 140cv |



