Second hand
Capuchina Motorhome ROLLER TEAM Granduca Garage en Sale Occasion
| Vehicle make | ROLLER TEAM |
| Vehicle model | Granduca Garage |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 7300 cm |
| width (cm) | 2350 cm |
| height (cm) | 3050 cm |
| Km | 176.000 km |
| Vehicle engine | FIAT 2.8D 148CV |



