Second hand
Low Profile Motorhome ITINEO PJ700 Modelo 2023 en Sale Occasion
| Vehicle make | ITINEO |
| Vehicle model | PJ700 Modelo 2023 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 699 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 288 cm |
| Vehicle engine | Peugeot 2.2L 140 CV |



