Second hand
Camper Van SUNLIGHT 590 ADVENTURE EDITION 4x4 en Sale Occasion
| Vehicle make | SUNLIGHT |
| Vehicle model | 590 ADVENTURE EDITION 4x4 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 3 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 598 cm |
| width (cm) | 202 cm |
| height (cm) | 284 cm |
| Vehicle engine | Ford 2,0L TDCi de 170 CV 4x4 |



