Second hand
Integral Motorhome RAPIDO Distinction I 190 en Sale Occasion
| Vehicle make | RAPIDO |
| Vehicle model | Distinction I 190 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 4500 Kg |
| Length (cm) | 799 cm |
| width (cm) | 2350 cm |
| height (cm) | 294 cm |
| Km | 25.900 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 L - 160 CV con cambio automático |



