Second hand
Low Profile Motorhome FIAT SUNLIGHT T68 en Sale Occasion
| Vehicle make | FIAT |
| Vehicle model | SUNLIGHT T68 |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 739 cm |
| width (cm) | 232 cm |
| height (cm) | 290 cm |
| Km | 73.414 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.2 L 140 CV |



