Second hand
Low Profile Motorhome RIMOR Koala 77 Plus en Sale Occasion
| Vehicle make | RIMOR |
| Vehicle model | Koala 77 Plus |
| Type of vehicle | Low Profile Motorhome |
| Sleeping places | 5 places |
| Travelling places | 5 places |
| Dinning places | 5 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 693 cm |
| width (cm) | 234 cm |
| height (cm) | 295 cm |
| Km | 79.103 km |
| Vehicle engine | Renault 2.3 125 CV |



