Second hand
Integral Motorhome CONCORDE Liner 990 en Sale Occasion
| Vehicle make | CONCORDE |
| Vehicle model | Liner 990 |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 3 places |
| Dinning places | 0 places |
| Log book | C |
| Maximum authorised weight | 8800 Kg |
| Length (cm) | 999 cm |
| width (cm) | 248 cm |
| height (cm) | 348 cm |
| Km | 173.000 km |
| Vehicle engine | MAN 6.9L 240 CV |



