Second hand
Camper Van DETHLEFFS Globetrail 600 en Sale Occasion
| Vehicle make | DETHLEFFS |
| Vehicle model | Globetrail 600 |
| Type of vehicle | Camper Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 599 cm |
| width (cm) | 205 cm |
| height (cm) | 265 cm |
| Vehicle engine | Fiat Ducato MultiJet 140 (2,2 l / 140 CV) |



