Second hand
Integral Motorhome MC LOUIS Nevis 22 Gold en Sale Occasion
| Vehicle make | MC LOUIS |
| Vehicle model | Nevis 22 Gold |
| Type of vehicle | Integral Motorhome |
| Sleeping places | 6 places |
| Travelling places | 6 places |
| Dinning places | 6 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 726 cm |
| width (cm) | 235 cm |
| height (cm) | 289 cm |
| Km | 41.864 km |
| Vehicle engine | Fiat 150 CV |



