Second hand
Capuchina Motorhome BURSTNER Levanto en Sale Occasion
| Vehicle make | BURSTNER |
| Vehicle model | Levanto |
| Type of vehicle | Capuchina Motorhome |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3500 Kg |
| Length (cm) | 690 cm |
| width (cm) | 230 cm |
| height (cm) | 305 cm |
| Km | 88.500 km |
| Vehicle engine | Fiat 2.3 L - 130 CV |



