Second hand
Van VOLKSWAGEN California en Sale Occasion
| Vehicle make | VOLKSWAGEN |
| Vehicle model | California |
| Type of vehicle | Van |
| Sleeping places | 4 places |
| Travelling places | 4 places |
| Dinning places | 4 places |
| Log book | B |
| Maximum authorised weight | 3000 Kg |
| Length (cm) | 490 cm |
| width (cm) | 190 cm |
| height (cm) | 197 cm |
| Km | 219.000 km |
| Vehicle engine | Volkswagen 2.5 L TDI de 130 CV |



